Opasek na lahev // bidon - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - Běžky.net

Opasek na lahev // bidon

09.10.2020 21:33:38 #1 

RaE muž

Ahoj, rád bych si na závody pořídil opasek na lahev. Z doslechu vím, že ne všechny jsou domyšlené a z některých má tendenci lahev např. při ostřejší soupaži vypadávat. Z jiných naopak lahev nelze během jízdy pohodlně vyjmout. Protože toto jsou věci, které si nelze na prodejně tak úplně vyzkoušet, rád bych se Vás zeptal, zda-li můžete nějaký model přímo doporučit? Předem díky!

24.10.2020 22:15:45 #2 

Tomáš Kocanda muž

Ahoj, jsem zvědavý, zda s tím někdo poradí, já zkušenost nemám. Kdysi jsem na běžky zkoušel klasický cyklistický camelbag a přestože tehdy bylo nad nulou nebo nejhůře na nule, měl jsem hadici a „vemeno“ promrzlé, že z toho nešlo pít. Jelikož mi cokoli na opasku vadí a batůžek naopak ne, řeším to tak, že lahev v batohu obalím náhradním tričkem, které s sebou vozím a pak už nepotřebuji ani termosku, kterou na opasku asi vozíš ty. Vím, nijak jsem nepomohl, ale chtěl jsem aspoň ukázat, že někdo reaguje a drží ti palce, aby se našel někdo, kdo bude reagovat užitečněji…

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

23.01.2021

Představujeme "nehorské" cíle běžkařů s úpravou stop: Strašicko - Brdy

Podle mne je to docela paradox. Když já začínal v d...
21.01.2021

Aktuálně: Po jarním počasí se v sobotu opět vrátí zima

Čtvrteční a páteční běžkování bylo a bude tak troch...
14.01.2021

Aktuálně: Pohádková zima je tu, na běžky se dá vyrazit téměř kdekoli a kamkoli

Máme za sebou 3 dny bohaté na sněhové srážky, které...
12.01.2021

Chimpanzee – čistě přírodní systém stravy, který předběhl dobu

Přívaly sněhu, které nás v posledních dnech zasypal...
10.01.2021

Jak se rodí závodní běžky?

Traduje se, že vyrábět běžky je těžší než vyrábět s...
10.01.2021

Kästle – nedobíháme ostatní, už jsme je doběhli…

…jen potřebujeme získat důvěru a ukázat se se špičk...
Facebook