Sháním tipy na teplé pohodlné boty - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - Běžky.net

Sháním tipy na teplé pohodlné boty

13.01.2021 21:13:50 #1 

Klára321 žena

Ahoj, vzhledem ke Covidu a pobytu v zasněžených končinách bych se ráda letos dostala pořádně na běžky. Nic moc na nich neumím, takže řekněme zařazení „začátečník“. Předpokládám co do profilu lehké trati (víceméně rovina), ale hlubší sníh bez vyjetých stop. Navíc potřebuju před sebou šťouchat dětské saně.

Doteď jsem měla botky Alpina 228 (NNN). Potíž je, že je mi v nich fakt zima a po úraze jsou mi teď dost natěsno přes jeden kotník. Ráda bych tedy boty nové, ale s těmi zavřenými prodejnami se opravdu těžko vybírá, takže mi asi nezbude nic jiného než boty objednat naslepo a doufat, že se trefím, případně holt vrátím.

A k tomu bych právě potřebovala vaše tipy. Potíž je, že nemám úplně standardní požadavky. Při poměrně malé velikosti 36 potřebuji boty, které počítají s velmi vysokým nártem a nezařezávají se do kotníků. Celkově řečeno prostě fakt pohodlné a důkladně zateplené. Prosím, neřešil jste někdo něco podobného a neměl byste tip na konkrétní boty, na které bych se měla zaměřit? Fakt by mi to pomohlo.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

14.01.2021

Pohádková zima je tu, na běžky se dá vyrazit téměř kdekoli a kamkoli

Máme za sebou 3 dny bohaté na sněhové srážky, které...
12.01.2021

Chimpanzee – čistě přírodní systém stravy, který předběhl dobu

Přívaly sněhu, které nás v posledních dnech zasypal...
10.01.2021

Jak se rodí závodní běžky?

Traduje se, že vyrábět běžky je těžší než vyrábět s...
10.01.2021

Kästle – nedobíháme ostatní, už jsme je doběhli…

…jen potřebujeme získat důvěru a ukázat se se špičk...
08.01.2021

Kam pro běžky Fischer Speedmax 3D ze Světového poháru? Do pražského HARFASPORTu

Letos bude o běžky rozhodně větší zájem než kdykoli...
08.01.2021

Rekapitulace výsledků na druhé zastávce Tour de Ski

Toblach nabídl několik zajímavých momentů. Kromě Je...
Facebook