Vše nač jste se báli zeptat Katky Razýmové (… takže to musely udělat Bezky.net…) [článek] - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - Běžky.net

Vše nač jste se báli zeptat Katky Razýmové (… takže to musely udělat Bezky.net…) [článek]

17.01.2021 05:53:23 #1 

Tomáš Kocanda muž

Katka Razýmová (za svobodna Beroušková) dříve dělala fotbal a atletiku, tu dokonce špičkově. Vlastně šla opačnou cestou než Eva Vrabcová Nývltová, která se špičkovou atletkou stala naopak po své kariéře špičkové lyžařky. Katka je, jakožto naše aktuálně nejlepší běžkyně na lyžích v seriálu závodů FIS, nyní v kurzu a otázky reportérů se na ní jen hrnou. Většina z nich se logicky ptá na její poslední úspěchy a dojmy, takže tyto informace lze sehnat kdekoli. Já jsem využil Katčiny sdílnosti a rozhodl se naopak ptát na to, na co se jí pravděpodobně nikdo neptal a ptát nebude. Na to, jak a kde trénuje, kolik se dá odtrénovat v ČR nebo případně dokonce v místě Katčina rodiště, jak to vlastně chodí ve vztahu ke klubu a nároďáku, atd. Jak z rozhovoru uvidíte, i hvězda Katčina typu je ve velké většině odkázána na trénink v domácích podmínkách, těch výjezdů do zahraničí na sníh až tak příliš není. Potěšitelné pro mne, fanouška méně frekventovaných lyžařských oblastí, je to, že Katka, jsou-li na to podmínky, čile využívá stop menšího a méně známého sdružení Sněhaři Domažlice.
Odkaz na článek

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

19.09.2021

Tréninková poradna

Dostali jsme pár otázek od závodníka (34 let). Spor...
04.09.2021

Jak rychleji regenerovat - manuální lymfodrenáž

Lymfa je bezbarvá tekutina protékající spletitým sy...
21.08.2021

Kateřina Janatová a její norské soustředění

Katka se jako jediná česká závodnice zúčastnila nej...
14.08.2021

Běžkyně na lyžích Grohová zdolala osmitisícovku

Devět let uběhlo od chvíle, kdy poslední Češka doká...
24.07.2021

Jak trénovat - zaměřte se na kvalitu tréninku

Nemáte příliš času na trénink, ale nechcete svoji k...

Diskuze o běžkách

Vasaloppet 2022

| 30.08.2021 20:48:40 od Veha

Salomon prolink a backcountry boty

| 25.03.2021 13:46:24 od Petr Havelka - SNOW

Výběr lyže dle Midflex hodnoty

| 04.03.2021 10:06:30 od martin108

klasika - stoupací pásy

| 26.02.2021 10:25:36 od tomas.nahlik
Facebook