Salomon nové modely lyží 22/23 v nedohlednu - Běžky.net
Domů Diskuze Lyže (běžky) Salomon nové modely lyží 22/23 v nedohlednu

Salomon nové modely lyží 22/23 v nedohlednu

25.11.2022 21:14:42 #1 

petr950 muž

Ahoj, jakožto vášnivý sběratel Salomonů se podělím o nějaké informace. Kdo chce nové modely běžek S/Lab a S/Race 22/23 v novém designu (klasické, eSkin i skate), tak je na českém ba ani německém trhu zatím nenajde. Dopisoval jsem si přímo se Salomon Consumer Service, jelikož sháním nové eSkin. Potvrdili mi, že minimálně do konce roku určitě nebudou. Potřebovali vědět kokrétní typ lyže, aby si to ověřili v inventáři, tedy např.: S/Lab eSkin 206 cm Soft. Můžete se zeptat sami, na konkrétní typ lyže, který chcete. Třeba bude situace jiná. Na (salomon.com) najdete dotazový formulář. Konkrétnější datum mám z německého eshopu a ten mi potvrdil naskladnění koncem ledna 2023. U Nyče to vidí spíše na únor. Jediná naskladněná nová modelová řada 22/23 je (i u nás v ČR) – S/Max.

Fotky

30.11.2022 17:30:23 #2 

petr950 muž

Některé modely běžek již začínají chodit do německých i českých obchodů. Např. S/Lab skate (v kratších délkách) mají skladem v jednom českém shopu. Modely S/Lab eSkin mají v různých tvrdostech a délkách (krom 206 cm) na německých shopech. V kamenných obchodech, zatím nic. Pokud jste nové modely S/Lab někdo někde viděl, napište. Nervozita u mě pomalu stoupá :-)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.