[Diskuze k článku]: Nový seriál běžeckých závodů - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - Běžky.net

[Diskuze k článku]: Nový seriál běžeckých závodů

12.02.2010 16:14:21

Příspěvků: 66

Tomáš Roba - SNOW muž

Ve středisku Jakuszcyce, pouhé 4 km od Harrachova (polská část), se koná nový seriál běžeckých závodů Salomon Nordic Sunday. Každých čtrnáct dní až do dubna 2010 máte možnost stát se poprvé v historii součástí seriálu pro amatéry a zabojovat o vítězství v hlavní kategorii celé série.

mkronika

Zrovna na Valentýna jsme se do Jakuszyc nachomýtli (asi jsme ten den neměli nic příjemnějšího…) a když pořadatelé slyšeli, že jsme Češi, hned nás chtěli na start – rádi nás tam vidí. K závodu je možné se hlásit až na místě do 10 hod., první start je v 11 hod. Lze si vybrat klasiku nebo bruslení, trasy 10 nebo 21 km. Organizace se zdála poměrně dobrá. Startovné není zrovna malé, chtěli po nás 300 Kč, při více lidech 250 Kč. No, radši jsme si dali do těla sami a zadarmo…

27.02.2010 17:01:14

davidforman

Chystám se na jeden z následujících závodů a jelikož na českém webu není o přesných udajích závodu nic a na polském není čestina, tak nevím jestli se se spolehutím na „mk“, který tam byl na Valentýnský závod, můžu vydat a doufat, že bude možná se znovu registrovat na místě a v těch 10 hod. Pokud tam někdo další byl nebo víte o nějakém jiném webu v češtině ještě, či jestli se můžu jako Čech na tom polském přihlásit, byl bych rád za nějakou odpověď :). Díky

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

24.07.2021

Jak trénovat - zaměřte se na kvalitu tréninku

Nemáte příliš času na trénink, ale nechcete svoji k...
18.07.2021

Co je třeba mít na paměti při výběru běžeckých bot?

Při výběru běžecké obuvi je třeba řídit se určitými...
10.07.2021

Historický vývoj úpravy Jizerek aneb Jizerská magistrála ukázala směr

I přes nepříznivý vývoj středoevropského klimatu ne...
26.06.2021

Napínavá kvalifikace našich maratonkyň na OH, aneb co v maratonu znamená 22 vteřin

Sníh definitivně roztál, ale jelikož sousloví "běže...