Petra Nováková běhá skvěle i bez lyží, stala se mistryní republiky v běhu do vrchu [článek] - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - Běžky.net

Petra Nováková běhá skvěle i bez lyží, stala se mistryní republiky v běhu do vrchu [článek]

23.08.2015 19:43:34 #1 

Daniel Pavlis, SLČR

Týden před odjezdem na další reprezentační soustředění do Livigna si česká reprezentantka připsala výrazný úspěch v jiné než lyžařské disciplíně. Sobotní start na mistrovství republiky v běhu do vrchu přitom začala plánovat právě v Livignu. „S trenérem jsme si říkali, že mi ty běhy docela jdou. Tím, že jsem zapsaná i v atletickém oddíle PSK Olymp Praha, tak jsem měla různé termíny závodů a tenhle mi časově zapadal, navíc to byl těžký běh a mistrovství, tak jsem se rozhodla, že to poběžím,“ popisuje Petra Nováková, která do cíle na Kralickém Sněžníku doběhla s více než pětiminutovým náskokem před druhou nejrychlejší ženou Ivanou Sekyrovou. „Ten odstup mě dost překvapil! Nijak extrémně jsem se na to nepřipravovala, akorát jsem ve čtvrtek měla naváděcí trénink, co mívám před závody.“
Odkaz na článek

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

19.09.2021

Tréninková poradna

Dostali jsme pár otázek od závodníka (34 let). Spor...
04.09.2021

Jak rychleji regenerovat - manuální lymfodrenáž

Lymfa je bezbarvá tekutina protékající spletitým sy...
21.08.2021

Kateřina Janatová a její norské soustředění

Katka se jako jediná česká závodnice zúčastnila nej...
14.08.2021

Běžkyně na lyžích Grohová zdolala osmitisícovku

Devět let uběhlo od chvíle, kdy poslední Češka doká...
24.07.2021

Jak trénovat - zaměřte se na kvalitu tréninku

Nemáte příliš času na trénink, ale nechcete svoji k...

Diskuze o běžkách

Vasaloppet 2022

| 30.08.2021 20:48:40 od Veha

Salomon prolink a backcountry boty

| 25.03.2021 13:46:24 od Petr Havelka - SNOW

Výběr lyže dle Midflex hodnoty

| 04.03.2021 10:06:30 od martin108

klasika - stoupací pásy

| 26.02.2021 10:25:36 od tomas.nahlik
Facebook